Visos kategorijos

PRODUKTAI

Pagrindinis puslapis>PRODUKTAI>API 610 siurblys

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1619761598338780.jpg
ZE serijos naftos chemijos proceso siurblys

ZE serijos naftos chemijos proceso siurblys


● Petrochemical process pump

● Pakabinamo tipo siurblys

●  OH2

● API 610 OH2 pump

E-mail: [apsaugotas el. paštu]

Pagrindinė Techniniai duomenys

● Size: 1-16 inches
● Našumas: 0-2600 m3/val
● Galva: 0-250m
● Temperatūra: -80-450 °C
● Slėgis: 5.0 MPa
● Medžiaga: lietinis plienas, SS304, SS316, SS316Ti, SS316L, CD4MCu, titanas, titano lydinys, Hastelloy lydinys

Programos

● Šios serijos siurbliai daugiausia naudojami naftos perdirbimo gamyklose, naftos chemijos pramonėje, kriogeninėje inžinerijoje, anglies chemijos, cheminio pluošto ir bendruose pramoniniuose procesuose, elektrinėse, dideliuose ir vidutiniuose šildymo ir oro kondicionavimo įrenginiuose, aplinkos apsaugos inžinerijoje, jūros pramonėje ir gėlinimo gamyklose. kaip ir kitose pramonės šakose bei srityse.

Konkurencinis pranašumas

● Guolių pakabos kronšteinas suprojektuotas kaip visuma, sutepama alyvos vonia. Alyvos lygis automatiškai reguliuojamas pastovios alyvos puodeliu.

● Pagal darbo sąlygas guolio pakabos kronšteinas gali būti aušinamas oru (su aušinimo briaunomis) ir vandeniu (su vandeniu aušinama mova). Guolis sandarinamas labirintiniu dulkių disku.

● Variklis naudoja išplėstinės sekcijos diafragmos movą. Labai patogu ir greita prižiūrėti neišardžius vamzdynų ir variklio.

● Šios serijos siurbliai pasižymi dideliu apibendrinimo laipsniu. Visas asortimentas turi penkiasdešimt tris specifikacijas, o reikia tik septynių tipų guolių rėmo komponentų.

● Siurblio korpusas, kurio išleidimo angos skersmuo yra 80 mm arba didesnis, yra suprojektuotas kaip dvigubas spiralės tipas, kad būtų galima subalansuoti radialinę jėgą, todėl užtikrinamas guolio tarnavimo laikas ir veleno įlinkis ties veleno sandarikliu.

TYRIMAS