Visos kategorijos

PRODUKTAI

Pagrindinis puslapis>PRODUKTAI>API 610 siurblys

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1619761267909600.jpg
DSG serijos horizontalus aukšto slėgio daugiapakopis siurblys

DSG serijos horizontalus aukšto slėgio daugiapakopis siurblys


● Horizontalus aukšto slėgio daugiapakopis siurblys

● Tarp guolių tipo siurblio

● BB5

● API 610 BB5 siurblys

E-mail: [apsaugotas el. paštu]

Pagrindinė Techniniai duomenys

DSG
DSH
Srauto diapazonas5 ~ 730m3 / val 45 ~ 1440
Galvos diapazonas~ 3200m3200 m (6000 aps./min.)
Taikoma temperatūra-80 ~ 450 ° C-80 ~ 450 ° C
Projektinis slėgis~ 35MPa~ 35MPa
Programos

● DSG serijos siurbliai daugiausia naudojami katilų tiekimo vandens, naftos perdirbimo gamyklų, šiluminių elektrinių, anglių chemijos pramonės, miesto vandens tiekimo, vandens valymo, naftos chemijos ir kitose pramonės šakose. Jis ypač tinka skysčiams, degiems, sprogiems, toksiškiems, aukštai temperatūrai ir aukštam slėgiui transportuoti, pavyzdžiui, suskystintoms naftos dujoms, lengviesiems angliavandeniliams, katilo tiekimo vandeniui ir kt.

● DSH serijos siurbliai daugiausia naudojami naftos gavybos, anglies chemijos pramonėje, jūros vandens gėlinimo, elektrinėse ir pan. Jis taip pat gali būti naudojamas pilkojo vandens siurblyje, lieso metanolio siurblyje, cheminėse trąšose, liesų skysčių siurblyje ir turtingo skysčio siurblyje anglių chemijos pramonėje.


Konkurencinis pranašumas

● Siurblio korpuso ir siurblio dangčio slėginės dalys pagamintos kalimo būdu, todėl darbas yra saugesnis ir patikimesnis.

● Tiek siurblio korpusas, tiek sparnuotė yra su sandarinimo žiedu. Klirensas ir kietumas atitinka API 610 standartą. Atsarginės dalys lengvai pakeičiamos ir turi ilgą tarnavimo laiką.

● Yra kreiptuvai ir padėties nustatymo kaiščiai. Tiekiant aukštos temperatūros terpę, siurblys išsiplečia ir tęsiasi iki nevaromo galo, o tai neturi įtakos siurblio ir pavaros mašinos jungtims. Operacija yra saugesnė ir patikimesnė.

● Priklausomai nuo veleno galios ir sukimosi greičio, gali būti naudojami savaiminio tepimo slydimo guoliai ir priverstinio tepimo slydimo guolių konstrukcijos.

● Vidinė šerdis turi integruotą ištraukimo konstrukciją, kuri gali atlikti siurblio techninę priežiūrą ir tikrinimą nejudinant įleidimo ir išleidimo vamzdynų.

TYRIMAS